Фестиваль неординарних видів спорту "Motion Fest"

Дата: 20.09.2018 10:59

Шановні мешканц громади! 22 вересня, у суботу, запрошуємо вас приєднатися до Фестивалю неординарних видів спорту "Motion Fest"!

В рамках фестивалю відбудеться забіг "Молодь обирає спорт", який розпочнеться о 10:30 від меморіалу "Батьківщина - Мати" у м.Мерефа. Фінішують спортсмени на стадіоні "Авангард". Взяти участь у забігу зможуть усі бажаючі, але ті, хто встиг зареєструватися отримають іменні наліпки учасника. На переможців чекають призи.

Усі, хто завітає на фестиваль отримають браслети з символікою фестивалю!

_____________

"Motion Fest" - це перший в Україні фестиваль неординарних видів спорту "Motion Fest", який організовує активна молодь Мереф'янської громади, за підтримки Виконавчого комітету Мереф'янської міської ради та проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», який впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).