Навчальний візит до м. Суми та Миколаївської ОТГ Сумської області

Дата: 14.09.2018 16:09

11 вересня заступник Мереф’янського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Рудницька та спеціаліст сектору державних закупівель Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради Олена Маяцька здійснили навчальний візит до м. Суми та Миколаївської ОТГ Сумської області, який було організовано у рамках реалізації Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в Україні.

Разом з представниками громад із восьми областей України учасники відвідали Центр надання адміністративних послу (далі – ЦНАП) у м. Суми та сел. Миколаївка, де дізналися про механізми та принципи його організації, надання найбільш затребуваних адміністративних послуг, ключові інфраструктурні ознаки належного ЦНАПу.

Отриманий досвід представники Мереф’янської ОТГ обов’язково застосують в подальшому при створенні власного ЦНАП.