Чергова  зустріч  з громадською духовною просвітницькою організацією «Чачімо»

Дата: 14.09.2018 11:33

13 вересня  в приміщенні комунального закладу «Мереф’янська міська центральна бібліотека» в форматі «круглого столу» відбувся тренінг, який проводив Микола Бурлуцький, голова громадської духовної - просвітницької організації «Чачімо»

У тренінгу прийняли участь представники відділів та служб Виконавчого комітету Мереф'янської міської ради  на чолі із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світланою Рудницькою, начальник  Харківського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України у Харківській області Олена Висоцька, завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини Сергій Яковенко, представник відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Харківського районного управління юстиції Харківської області Яна Локойда,  представник Харківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області Карина Білошенко.

Під час тренінгу  обговорювалось досить багато питань:  що ми знаємо про ромів,  їх традиції, чому виникає дискримінація ромського населення, та багато інших.
Микола Бурлуцький, запропонував  проводити  тренінги як з представниками органів місцевого самоврядування, профільних спеціалістів сфер соціального захисту населення, освіти, охорони здоров'я, правоохоронних органів, сфери державної реєстрації актів цивільного стану так і з представниками ромського населення для більшого взаємопорозуміння, обговорення наболілих питаннях  які в подальшому допоможуть налагодити їх зв'язок із місцевою владою що сприятиме більшій обізнаності  ромів щодо послуг у сфері нашої громади.