Засідання виконавчого комітету Мереф’янської міської ради

Дата: 12.09.2018 14:40

11 вересня  у залі засідань Мереф’янскої міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На порядку денному було розглянуто 5 основних  питань.

По першому питанню доповіла спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та комунального майна Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради Боровок Тая Юріївна, про хід підготовки багатоквартирного житлового фонду та об’єктів соціально–культурної сфери до експлуатації в осінньо–зимовий період 2018–2019рр. Було зазначено, що протягом звітного періоду серпень – початок вересня поточного року були виконані наступні роботи:

ОСББ «МЕРЕФА-ЦЕНТРАЛЬНА»:

Поточний ремонт покрівлі в будинках за адресою: вул.Гастелло №4, вул.Дніпровська №№ 189, 195, вул.Лесі Українки №74б, вул.Лозівська №1, вул. Леонівська №86, вул.Жуковського №28.

Поточний ремонт каналізаційної системи в будинках за адресою: вул.Лесі Українки №74б, вул.Дніпровська №201, вул.Жуковського;

Поточний ремонт цоколя, відмостки в будинку №8 по в’їзду Лозівському;

Поточний ремонт входу до під’їздів (навіси, сходи) в будинках за адресою: вул.Гастелло №№19а, 11, 5, пров.Дніпровський, 2.

Поточний ремонт електромережі в будинках житлового фонду;

Перевірка димових та вентиляційних каналів в будинках житлового фонду

ОСББ «Мрія»:

Капітальний ремонт покрівлі будинку №15 по вул.Паркова;

Ремонт м’якої покрівлі та вхідних дверей в будинку №14 по вул. Овочівників;

Ремонт шиферної покрівлі будинку №6 по вул.Паркова;

Ремонт покрівлі будинку №13 по вул. Лермонтова;

Ремонт водопроводу в будинку №16 по вул.Овочівників

ОСББ «Нагірне»:

Поточний ремонт м’якої покрівлі в будинку №6А по вул.Сумська;

Поточний ремонт шиферної покрівлі в будинку №58 по вул. Конституції, та будинку № 6/17 по вул. Санаторна.

ОСББ «Бджілка»:

Ремонт частини системи водовідведення в будинку №7 по вул. Бджілостанція;

Ремонт козирка в будинку №26 по вул. Бджілостанція;

Заміна вхідних дверей.

По підготовці об’єктів соціально-культурної сфери на сьогоднішній день вдалося виконати наступне:

Мереф’янський медичний ліцей – ремонт стелі в приміщенні початкової школи;

Мереф’янська ЗОШ №3 – проведено поточний ремонт даху господарської будівлі (а саме, де знаходиться котельня);

Мереф’янська ЗОШ №6 – заміна вікон на енергозберігаючі в приміщенні початкової школи.

Тривають  роботи з реконструкції адміністративної будівлі за адресою:вул.Культури, 2Б;

Проводяться роботи по ремонту, обслуговуванню технологічного обладнання котелень та топкових;

Проведено поточний ремонт даху на адміністративній будівлі за адресою: Дніпровська, 206;

Розпочаті роботи з капітального ремонту будівлі комунального закладу «Мереф’янський міський будинок творчості». Після демонтажу зовнішніх стін фасаду, було виявлено, що будівля потребує повної реконструкції. Наразі отримано дозвіл на виготовлення ПКД «Реконструкція нежитлової будівлі Мереф’янського міського клубу «ДЮТ» з допоміжними будівлями та спорудами за адресою:м.Мерефа, вул. Лесі Українки,1»

Підготовлено три одиниці техніки для прибирання снігу.

Заключено договір з ДП «Жовтневе лісове господарство» на придбання дров.

По другому питанню, про хід виконання заходів з питань протидії  захворюванню на туберкульоз на території Мереф'янської громади доповіла завідувач КЗОЗ МЦРЛ «Протитуберкульозне відділення» Костіна Юлія Павлівна.

Також спеціаліст відділу освіти культури та спорту Виконавчого комітету Мереф'янської міської ради Сльот Ольга Леонідівна доповіла: про відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана; про відзначення Дня працівників освіти; про відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Всі рішення були прийняті із зауваженнями та доповненнями.