Запрошуємо молодь до корисного відпочинку

Дата: 12.09.2018 11:32

Міністерство молоді та спорту України запрошує молодь до корисного відпочинку з «Будуємо Україну Разом» (БУР) – волонтерським проектом, який спрямований на спільну роботу, саморозвиток та подорожі. Вже п’ятий рік поспіль влаштовуються волонтерські табори у 38 містах України.

Починаючи з 2014 року до проекту долучилися 1700 волонтерів з України та світу, які відновили будинки для 160 сімей українських воїнів та багатодітних сімей, а також створили 10 молодіжних центрів, 30 громадських просторів та 50 мотиваційних муралів.

Впродовж тижневого табору на учасників чекають лекції від таких спікерів, як Сергій Жадан та Ярослав Грицак, майстер-класи та незабутні вечірки в колі однодумців. Учасники долучаться до створення громадського простору в місті, або відновлення будинку для потребуючої сім’ї.

Найуспішніші волонтери БУР отримають можливість 10-ти денного навчання в школі проектного менеджменту БУРLAB з можливістю отримати фінансування та менторство у реалізації власного проекту.

Календар таборів:

9 – 16 вересня та 16-23 вересня: с.Євсуг, Луганська область;

23 – 30 вересня, 30 вересня – 7 жовтня: м.Олександрія, Кіровоградська область;

15 – 22 вересня, 22 – 31 вересня: м. Щастя, Луганська область;

7 – 14 жовтня, 14 – 21 жовтня: м.Золочів, Львівська область;

Для участі необхідно заповнити анкету – bit.ly/2F5Ha84

Дорога та харчування оплачується Львівською освітньою фундацією та Міністерством молоді та спорту України.

Більш детальну інформацію можна знайти тут: http://bur.lef.org.ua