Уряд розпочав виплату зекономлених субсидій

Дата: 07.09.2018 09:17

Середня сума коштів за зекономлений взимку газ становить близько 700 грн, все залежить від заощаджених у вигляді субсидій кубів газу.

Цьогоріч із заявами на монетизацію частини зекономлених газових субсидій вже звернулися 1 мільйон 127 тисяч домогосподарств і майже 21 тисяча сімей, які використовують для опалення електрику.

На початку опалювального періоду кожен, хто подав до 1 вересня відповідну заяву, отримає від уряду грошову винагороду за «розумне» споживання енергоресурсів.

Громадяни, які з поважних причин не встигли подати заяву до органів соціального захисту населення, ще можуть це зробити до 1 листопада поточного року.

На урядовому порталі нагадують, монетизації підлягають зекономлені домогосподарствами еквівалент вартості 150 кіловатів електроенергії, якщо цей ресурс використовувався для опалення, або 100 кубів газу.

Тогоріч готівкові виплати за зекономлені енергоресурси у вигляді субсидій отримали 1 мільйон 755 тисяч українських родин.