Урочистий мітинг з нагоди 75-ї річниці визволення Мереф’янської ОТГ від нацизму у Другій світовій війні

Дата: 05.09.2018 16:24

Сьогодні, 5 вересня, біля меморіалу «Батьківщина – Мати» відбувся урочистий мітинг присвячений 75-й річниці з Дня визволення м. Мерефа від німецько-фашистських загарбників та 423-річчю з Дня заснування нашого міста.  Покласти квіти до меморіалу та вшанувати пам’ять воїнів-визволителів, які загинули під час Другої світової війни, зібралося чимало мешканців громади: представники організацій, підприємств, установ та інші небайдужі до нашого минулого.

На заході були присутні почесні гості: Мереф’янський міський голова – Веніамін Сітов, начальник відділу освіти, культури та спорту Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради – Руслан Дейнека; депутат Харківської районної ради, голова Жіночої ради міста – Раїса Угненко; депутат Харківської районної ради, голова Харківської організації ветеранів України – Анатолій Червоний, голова Мереф’янської міської організації ветеранів – Павло Копаницький.

Шановні гості привітали присутніх зі святом та подякували ветеранам за їхню відвагу, адже завдяки їм ми живемо у вільній, незалежній державі та у дружній Мереф’янській об’єднаній громаді!

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять воїнів-визволителів, які під час бойових дій Другої світової війни віддали своє життя за свободу нашого рідного краю. Після чого здійснили покладання квітів до меморіалу «Батьківщина – Мати».

Традиційно захід супроводжувався тематичними піснями і віршами.