«Через терни до зірок» (Галерея «Всесвіт і Сонячна система» у приміщенні початкової школи Комунального закладу «Мереф’янський медичний ліцей» Мереф’янської міської ради Харківської області)

Дата: 04.09.2018 09:54

Планування й організація освітнього простору приміщення початкової школи Комунального закладу «Мереф’янський медичний ліцей» Мереф’янської міської ради Харківської області здійснювалося в епоху застою та економічної стагнації (1977 рік). Це негативно впливає на розвиток особистості сучасного здобувача освіти, мотивації його до нових умов навчання, бо навіть площа класних кімнат не відповідає елементарним вимогам розташування обов’язкових навчальних зон. Така ситуація ставить під загрозу реалізацію проекту Нової української школи як у конкретному закладі загальної середньої освіти, так і в освітній системі Мереф’янської ОТГ взагалі. Щоб вимоги нового Державного стандарту не залишилися лише на папері, а освітня реформа принесла позитивні наслідки, терміново необхідно відкрити та розширити навчальний простір, урізноманітнити його організацію для учнів 1-4 класів відповідно до вимог Нової української школи.

Мета і завдання проекту.

Батьківський комітет ставить за мету відкрити та розширити навчальний простір, урізноманітнити його організацію для учнів 1-4 класів відповідно до  вимог Нової української школи.

Для досягнення мети слід виконати наступне завдання: у коридорі приміщення початкової школи створити галерею «Всесвіт і Сонячна система» для вивчення  природничої освітньої галузі та інтеграції тем  «Навколишній світ», «Обертання Землі навколо осі та рух Землі навколо Сонця», «Всесвіт і Сонячна система».