«Створення культурно-розважального осередку «Світлиця» в с. Кринички Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади»

Дата: 04.09.2018 09:45

В селі Кринички Мереф'янської об'єднаної територіальної громади вже понад двадцять років відсутній культурно-розважальний заклад, в якому мешканці села та прилеглих поселень могли б провести дозвілля, поділитися досвідом, підвищити рівень культурного та фізичного розвитку населення та ін. Тому виникла нагальна потреба в створенні культурно-розважального осередку. На даному етапі, в наявності є вільне приміщення, але воно потребує капітального ремонту та підведення комунікацій.

Мета проекту:

- підвищити культурний та фізичний розвиток населення;

- підняти загальний рівень громадської ініціативи;

- створити можливість об’єднання населення «за інтересами»;

- збереження цілісності будівлі та подальший розвиток культурних установ;

- привернення уваги громадськості до проблем молоді та всіх жителів громади, їх спортивно-оздоровчої та творчої активності;

- розвиток національно-патріотичного виховання населення, підвищення рівня обізнаності громадян.

Завдання проекту: виконати роботи з ремонту приміщення, в якому заплановано створити культурно-розважальний осередок «Світлиця» в с. Кринички Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади.