«Тепла школа – здорова нація. Заміна вікон на енергозберігаючі у приміщенні Мереф’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3»

Дата: 04.09.2018 09:29

Назва міні-проекту:

Конкурсант:

Ініціативна група батьків учнів Мереф’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3

Назва району/міста:

м. Мерефа, Мереф’янська міська об’єднана територіальна громада Харківської області

Орган місцевого самоврядування:

Мереф’янська міська рада

Повнота охоплення цільової групи в рамках міні-проекту:

Назва цільової групи

Заплановані показники

(згідно пункту 2.2 проектної заявки)

Фактичні показники

Учні денної та заочної форм навчання, учні-екстерни Комунального закладу «Мереф’янська загальноосвітня школа I-III ступенів №3» Мереф’янської міської ради, вихованці Комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» Мереф’янської міської ради, а також педагогічний склад, батьки дітей та відвідувачі вищезазначених закладів.

652 особи

Понад 652 осіб

Досягнення в результаті впровадження міні-проекту:

Завдання:

Заплановано

(згідно пункту 2.3 проектної заявки)

Фактично виконано

Покращити умови навчання та виховання дітей шляхом впровадження та використання новітніх енергозберігаючих технологій.

Провести заміну віконних рам на сучасні металопластикові.

Для учнів закладу створено комфортні умови не тільки для навчання та виховання учнів, а й для розвитку їх творчих та спортивних здібностей. Заміна
18 віконних рам на сучасні металопластикові
дозволила впровадити енергозберігаючі технології, підвищити термін експлуатації будівлі, покращити її естетичний вигляд.

Відповідність досягнутих результатів очікуваним від впровадження
міні-проекту:

Перелік очікуваних результатів:

Заплановані досягнення

(згідно пункту 2.5 проектної заявки)

Фактичні досягнення

Забезпечити впровадження енергозберігаючих технологій та покращити умови навчання і виховання дітей у навчальному закладі.

Удосконалити систему з енергозбереження, яка наразі повноцінно не відповідає енергоефективним критеріям сучасної системи з економії енергоресурсів.

Проведено заміну віконних рам на сучасні металопластикові, що дало змогу дітям навчатися в комфортних умовах.