До школи перший раз…

Дата: 01.09.2018 15:00

Перший осінній день для школярів Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади, як завжди, був яскравим та незабутнім. Початок нового навчального року традиційно розпочали з урочистих лінійок до Дня знань.

Привітати першачків з першим кроком до Країни знань, випускників – для яких сьогодні пролунав перший дзвоник востаннє та усіх інших учнів і вчителів з новим навчальним роком до кожного навчального закладу громади завітали: Мереф’янський міський голова Веніамін Сітов; начальник відділу освіти, культури та спорту Руслан Дейнека; директор комунального закладу «Навчально-методичний центр» Ірина Шихова; депутат Харківської районної ради, голова жіночої ради міста Раїса Угненко.

З уст поважних гостей лунали найщиріші вітання та поради. Веніамін Сітов побажав школярам нових здобутків та звершень у навчальному році. А учні, які протягом попереднього навчального року дивували своїми досягненнями та перемогами отримали від міського голови сертифікати на суму 2000 грн.

Ми віримо в те, що новий навчальний рік стане роком нових перемог та досягнень. Бажаємо всім успіхів у навчанні, плідної праці, наснаги та вдалого підйому сходинками знань!