На території Мереф’янської міської ОТГ тривають роботи з ремонту доріг

Дата: 29.08.2018 14:31

Продовжуються роботи з ремонту асфальто-бетонного покриття доріг, що перебувають в комунальній власності Мереф’янської міської ради.

На сьогоднішній день вже виконано капітальний ремонт доріг по вул. Нетеченській, вул. Козацькій та вул. Лесі Українки. Наразі триває ремонт дороги та облаштування пішохідної доріжки по вул. Савченка, який планується завершити протягом тижня.

Також проведено поточний ремонт дорожнього покриття по вулицях: 5 Вересня, Леонівська, Соборна, Погребняка Якима, Конституції, Холодногірська, Московська, Незалежності; пров. Яковлівський, площа Шевченка.

По вул. Лесі Українки ремонт дорожнього покриття вже частково виконано. Наразі роботи продовжуються.