До Мереф’янської громади завітали журналісти з різних куточків України

Дата: 23.08.2018 10:00

21 серпня в рамках програми Агенство США з міжнародного розвитку «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) у Мереф’янській міській ОТГ відбувся прес-тур – до громади завітали журналісти з різних куточків України.

Захід розпочався з вітальних слів Мереф’янського міського голови Веніаміна Сітова. Він розповів про основні досягнення громади з моменту її створення і відповів на всі питання, які цікавили журналістів. До привітального слова долучилася голова об’єднання співвласників багатоквартирних будинків(далі – ОСББ) «Мерефа-Центр 1» Вікторія Колінько. Вона поділилася досвідом роботи у своїй сфері діяльності та згодом запросила журналістів на коротку екскурсію до будинку, який був термомодернізований в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Тож гості не тільки почули, але й побачили результати діяльності ОСББ в Мереф’янській громаді на власні очі.

Наступним етапом прес-туру був ознайомчий візит до дитячого навчального закладу №4. Директор – Вікторія Байдікова розповіла про нещодавній ремонт та показала ігрові кімнати і спальні.

Пізніше журналісти відвідали нове поле для міні-футболу по вул. Лесі Українки/Савченко, а також ознайомилися з подальшими планами щодо розбудови спортивного майданчика.

Останнім пунктом у програмі прес-туру була поїздка до Храму Озерянської Ікони Божої Матері та музею-садиби «Українська Хата». По дорозі до с. Нижня Озеряна гості мали можливість побачити панорамний вид на місто та зробити гарні фотографії.

У рамках прес-туру, на прикладі Мереф’янської міської ОТГ, представники ЗМІ дізналися про результати впровадження реформи децентралізації та ті нові можливості, що відкрилися перед громадою.