Маленькі мешканці громади відвідали ляльковий театр

Дата: 22.08.2018 18:46

За сприяння громадської організації «Благовіст 2013» та Служби у справах дітей та сім’ї Виконавчого комітету Мереф?янської міської ради 21 серпня  2018 року маленькі мешканці Мереф’янської об’єднаної територіальної громади мали змогу відвідати Харківський державний академічний театр ляльок ім. В.А. Афанасьєва. Діти залюбки переглянули виставу, всім нам знайому з дитинства, «Айболить», яка навчає піклуватися та любити тварин.

Після вистави діти та дорослі, які супроводжували їх до театру, виразили велику вдячність громадській організації та Службі у справах дітей за отримані враження та емоції.

Служба у справах дітей та сім’ї сподівається і надалі своїми зусиллями та зусиллями благодійних і громадських організацій організовувати різноманітні заходи для духовного та культурного розвитку маленьких мешканців громади.