Мереф’яни взяли участь у Всеукраїнському експо-проекті «Мистецькі жнива-2018»

Дата: 22.08.2018 16:03

З 10 по 21 серпня 2018 року, напередодні 27-ї річниці Дня Незалежності України, мереф’яни завітали до столиці нашої держави аби взяти участь у всеукраїнському експо-проекті «Мистецькі жнива», який відбувся в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Мета проекту – збереження культурного надбання України, відродження самобутніх традицій та культури нашої держави, розширення ринків збуту вітчизняної промоції, обмін досвідом та консультації народних майстрів.

В межах проекту делегація Мереф’янської громади представляла культурну спадщину, унікальні туристичні, економічні здобутки Харківської області.

Громаду представили творчі колективи міського будинку культури та будинку творчості. Талановитих представників громади очолив начальник відділу освіти, культури та спорту Мереф’янської міської ради Руслан Дейнека. Наряду з творчими виступами проходила чудова виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва. На виставці народна майстриня будинку культури Юлія Ходєєва представляла колекцію ляльок-мотанок.

Учасників мистецького дійства відзначили подяками Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім».