Семінар для представників ОТГ щодо організації надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді

Дата: 17.08.2018 13:15

16 серпня фахівець із соціальної роботи Служби у справах дітей та сім?ї Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради Ольга Дядченко відвідала семінар для представників об’єднаних територіальних громад щодо організації надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді безпосередньо в громадах.

Учасники семінару відпрацьовували алгоритм здійснення соціальної роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах (далі – СЖО). Також обговорювали процедуру ведення ділової документації при здійсненні соціальної роботи; здійснення оцінки потреб; планування роботи з сім’ями, які перебувають у СЖО. До того ж розглядали підхід кейс-менеджменту як технології надання комплексних соціальних послуг сім’ям, які перебувають у СЖО.

Кожному учаснику заходу були надані методичні рекомендації, де поетапно вказано дії проведення соціальної роботи з сім’ями, які перебувають у СЖО безпосередньо в громаді.