ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ!

Дата: 03.08.2018 09:10

Управління соціального захисту населення Харківської районної державної адміністрації повідомляє, що згідно до Порядку використання коштів обласного бюджету на організацію проведення відпочинку у санаторно-курортних закладах Харківської області осіб, які беспосередньо брали участь в антитерористичній операції, членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, які є мешканцями Харіківського району, передбачено забезпечення путівками у санаторно-курортні заклади Харківської області, а саме:

·               14-денний відпочинок учасників антитерористичної операції;

·               Короткотерміновий відпочинок (путівка вихідного дня) учасників АТО та членів їх сімей;

·               Короткотерміновий відпочинок (путівка вихідного дня) членів сім’ї загиблих учасників АТО.

Для отримання інформації просимо звертатися до Управління соціального захисту населення ХРДА у приймальні дні: вівторок, середа, четвер з 8.00 до 17.00 за адресою: м. Харків, просп. Гагаріна, 157а, кімната 25.

Телефон для довідок: (057) 721-18-97