Обговорення проектів "Бюджету участі"

Дата: 26.07.2018 15:46

26 липня, в актовій залі Мереф’янської міської ради відбулось публічне обговорення громадських проектів в рамках «Бюджету участі».

Модератором на засіданні була секретар Мереф’янської міської ради Тетяна Дядченко, також в обговоренні взяли участь керівник напрямку «Бюджет участі» в рамках програми «ДОБРЕ» Сергій Омелічкін, автори проектів, голови РК ОСН, депутати Мереф’янської міської ради та небайдужі мешканці.

Як і повідомлялося раніше, загалом подано 35 проектів на загальну суму 2 710 920 грн. Серед них 8 «малих» проектів та 27 «великих». Зазначимо, що тематика та віковий склад авторів проектів різноманітні. Наймолодшим автором стала 17-річна Анна Харченко.

Автори надали презентації власних проектів, а всі бажаючі мали змогу уточнити деталі реалізації. В ході обговорення поданих проектів робочою групою були зроблені зауваження та надані пропозиції авторам щодо неточностей розрахунку бюджету та змісту деяких проектів.

У кожного з авторів проектів достатньо часу щоб доопрацювати та усунути можливі недоліки для підготовки до етапу голосування, яке буде проводитись з 1 по 31 жовтня цього року на сайті https://merefa.pb.org.ua/ або у пунктах супроводу. Проекти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані впродовж 2019 року.

По завершенню заходу Тетяна Дядченко зазначила, що кожен проект неповторний та важливий. Вона подякувала усім учасникам за активну громадську позицію та небайдужість щодо соціально-економічного розвитку для нашої громади.