Створення комфортних умов проживання для літніх людей та осіб з інвалідністю

Дата: 18.07.2018 10:11

17 липня працівники відділу соціального захисту населення Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради взяли участь у робочій нараді, яку організував Департамент соціального захисту насеплення Харківської обласної Державної адміністрації у Харківському геріатричному пансіонаті ветеранів праці Харківської обласної ради.

Для учасників наради проведено оглядову екскурсію, були роз’яснені умови та порядок влаштування мешканців громад до інтернатних установ системи соціального захисту населення області, обговорена можливість поселення на платній основі осіб, які мають дітей працездатного віку. Також присутні ознайомились з роботою пансіонату та умовами проживання і обслуговування підопічних.