«Dance World» вкотре вражає своєю майстерністю

Дата: 16.07.2018 10:32

Нещодавно в гостинному дворі «Будинок Павлових» міста Одеса пройшов III Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «ART Причал-2018». Мереф’янську міську об’єднану територіальну громаду представляв Зразковий хореографічний колектив «Dance World» (кер. М. Слюсар) у складі трьох груп. Захід тривав майже тиждень і був насичений різноманітною та цікавою програмою.

Всі три групи мереф’янського колективу під час виступів на фестивалі-конкурсі вразили журі та присутніх своєю майстерністю і креативністю. Як результат – посіли перше місце. Завдяки їхнім старанням «Dance World» отримав Гран-прі фестивалю.

Варто зазначити, що учасниця колективу «Dance World»  Мар’яна Гамаль, прославила нашу громаду не лише танцем, а ще й співом. Вихованка Мереф'янської дитячої музичної школи Мар’яна (кер.Д Рибалко) – у номінації естрадний вокал посіла 3 місце.

Крім того мереф’яни взяли участь у святкуванні «Дня Нептуна», «Івана Купали», юні учасники фестивалю – у спортивних змаганнях «Веселі старти», а найстарші у змаганнях з волейболу. І тут мереф’яни виявилися найспритнішими. Серед 10 команд-учасників, вихованці колективу «Dance World» здобули 1 місце, а батьки дітей – друге по грі у волейбол.