До уваги!

Дата: 25.06.2018 15:45

Харківська районна державна адміністрація повідомляє, що 26 травня 2018 року було повторно оголошено конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Харківського району, а саме на автобусний маршрут № 1587 Мерефа-Буди. Документи для участі у конкурсі на зазначений маршрут не було подано.

На даний час автобусний маршрут № 1587 Мерефа-Буди обслуговує підприємство ПП «Мереф’янське АТП». Термін дії договору про організацію перевезень пасажирів діє до 30 червня 2018 року.

У зв’язку із вищенаведеним, інформуємо, що починаючи з 1 липня 2018 року перевезення за маршрутом № 1587 Мерефа-Буди буде призупинено.