Нагадуємо, що почала діяти платформа з бюджету участі!

Дата: 19.06.2018 15:44

Шановні мешканці Мереф’янської міської ОТГ!

Нагадуємо Вам, що почала діяти платформа з бюджету участі!

Програма бюджету участі надає шанс перетворити Мереф’янську громаду в ОТГ Вашої мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані Мереф’янською міською радою наступного 2019 року.

Якщо Ви бажаєте долучитися до Бюджету участі Вам необхідно зареєструватися на сайті https://merefa.pb.org.ua, або звернутися до пункту супроводу (м. Мерефа: вулиця, Дніпровська, 123, вулиця Дніпровська, 227, вулиця Мірошниченка, 63; сел. Селекційне: вулиця Інститутська,3; смт Утківка: вулиця Слобожанська, 70; с. Кринички: провулок Кортляревського,29/4; с. Нижня Озеряна: вулиця Мічуріна 2-б).

Звертаємо Вашу увагу, під час реєстрації ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно підкріпити скан-копії паспорту, або довідку про тимчасове проживання, акт депутата, довідку про місце роботи, навчання, служби чи інші документи, що підтверджують проживання та причетність до громади.