Дорожні роботи невдовзі розпочнуться!

Дата: 14.06.2018 16:22

Сьогодні відбулась зустріч із першим заступником начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Плякою Сергієм Михайловичем щодо ремонту автошляху «Харків – Сімферополь» в межах громади.

Заступник розповів, що по ділянці дорожнього покриття від Артемівки до вулиці Леонівської буде здійснено суцільний ремонт, а на інших частинах дороги – ямковий.

Сергій Михайлович зазначив, що ямковий ремонт дороги в районі вулиці Заборянської та селища Селекційного планується розпочати вже завтра, а суцільний ремонт – не пізніше 3 липня.

Подальшу інформацію про початок дорожніх робіт на території громади обов’язково буде надано.