Увага! Бюджет участі!

Дата: 13.06.2018 10:04

Шановні мешканці Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади, нагадуємо що у громаді почала діяти платформа з бюджету участі.

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення ОТГ та/або голосування за них.

Будь-який мешканець ОТГ може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в громаді, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2019 року.

Платформа «Громадський проект» дозволить вам брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: ви можете подати заявку on-line і відслідковувати долю свого проекту прямо на сайті.

Посилання на сайт бюджету участі - https://merefa.pb.org.ua