Увага! Перерахування частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання для індивідуального опалення.

Дата: 12.06.2018 11:37

Відділ соціального захисту населення Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради інформує, що Управлінням соціального захисту населення Харківської районної державної адміністрації направлені списки громадян, яким належить в термін до 1 вересня поточного року звернутись до відділу соціального захисту населення Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради із особистою заявою про перерахування частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу.

Заявникам при собі мати:

-паспорт;

-реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код);

-довідку з банківської установи про реквізити особового рахунку.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу соціального захисту населення Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради за адресою м. Мерефа, вул. Дніпровська, 206.