Впорядкування дитячого майданчика

Дата: 06.06.2018 11:30

1 та 2 червня активні мешканці Мереф’янської об’єднаної територіальної громади навели лад на дитячому ігровому майданчику по вул. 5 Вересня біля загальноосвітньої школи № 6.

Ініциатором виступила Листопад Марина, допомогли їй активні батьки Плетньова Юлія, Кейта Катерина, Бугасова Зоя, Світлична Наталія, Мотуз Тетяна.

Фарбу надав районний комітет органу самоорганізації населення (РК ОСН) «Мерефа Центр-1» Мереф'янської громади на чолі з Переверзєвою Тетяною.

Обсяг роботи був великим і малеча залюбки долучилась до праці батьків, надавши їм допомогу. Друге дихання отримали горки, пісочниці, каруселі та лавочки. Завдяки дружній колективній праці активісти отримали задоволення від виконаної роботи, заряд гарного настрою, відмінне самопочуття.

Дякуємо усім небайдужим за веселий майданчик, який знову радуює своєю яскравістю та свіжістю!