Візит-консультація щодо формування Плану місцевого економічного розвитку

Дата: 05.06.2018 15:17

Сьогодні пройшов другий візит-консультація експертів програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) щодо формування Плану місцевого економічного розвитку (МЕР) Мереф’янської громади.

Засідання координаційної ради, до складу якої ввійшли: Вишняк Тетяна Петрівна – начальник відділу з питань соціально-економічного розвитку та бюджету Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради, Кобець Катерина Олегівна – начальник відділу Міжнародних відносин та проектно-інвестиційної діяльності Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради, Шепелява Вікторія Миколаївна – заступник начальника відділу з економічних питань відділу соціально-економічного розвитку та бюджету Виконавчого комітету Мереф'янської міської ради, Єршов Сергій Володимирович – провідний спеціаліст юридичного відділу Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради, Микиша Дмитро Сергійович – член громадської організації «Агенція з розвитку та інвестицій» та Маргарян Гарі Ашотовіч – підприємець у сфері торгівлі; відбулось у залі засідань Мереф’янської міської ради.

Експерти, на чолі із Богданом Келічавим та Валентиною Мамоновою, надали корисні поради-консультації та практичну допомогу щодо розроблення Плану дій з впровадження Програми МЕР та Плану імплементації пріоритетних проектів.

Учасники заходу також дізнались як формувати і проваджувати Програму економічного розвитку, як забезпечити дієвість роботи Координаційної ради з МЕР та як правильно підготувати презентацію Програми МЕР.

Завершилась зустріч підведенням підсумків та визначенням подальших дій щодо розробки Плану місцевого економічного розвитку Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади.