Перша зустріч зі стратегічного планування з новими експертами

Дата: 02.06.2018 14:12

Сьогодні у приміщенні Мереф’янської міської центральної бібліотеки відбулась перша зустріч зі стратегічного планування.

На заході були присутні посадові особи Мереф’янської міської ради, місцеві депутати та активні мешканці громади.

Експерт Петро Михайлович Мавко, директор Західноукраїнського регіонального навчального центру та експерт програми «U-LEAD», презентував результати опитування, що проходило у громаді серед місцевих підприємців.

Під час зустрічі також розглядались напрацювання SWOТ-аналізу, який вже був розроблений експертами DOBRE. Робоча група їх корегувала, переформовувала та узгоджувала.

Наступна зустріч зі стратегічного планування відбудеться 15 червня. Додаткову інформацію буде надано пізніше.