На старт! Увага! Літо!

Дата: 01.06.2018 16:06

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У Мереф’янській громаді відзначили перший день літа гучно, весело та смачно. Виступи творчих колективів, ігри з аніматорами, конкурси та морозиво від торгової марки «Хладік» супроводжували свято дитинства та літа. Майданчик біля кіноцентру «Спутник», майданчик Утківського селищного клубу та Мереф’янський міський будинок культури були переповнені веселими дітлахами, які бажали провести свято яскраво та натхненно.

Вітали дітей, бажали їм здоров’я, гарного настрою та чудових канікул Мереф’янський міський голова Веніамін Сітов та начальник відділу освіти, культури та спорту Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради Руслан Дейнека.

Пізніше дитяче свято продовжиться в двох мікрорайонах громади, а саме: по вул. Залізничній та Бджілостанції.