Пенсійна реформа в дії

Дата: 23.05.2018 13:02

Харківське приміське об’єднане управління  Пенсійного фонду України Харківської області повідомляє, що  з 1 квітня 2018 року автоматизовано проведено перерахунок пенсій відповідно частини 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове  державне пенсійне страхування», зміни до якої внесені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 №2148-VIII.

Досі пенсіонери, які продовжують офіційно працювати, для перерахунку пенсій мали прийти у Пенсійний фонд і написати заяву.

Тепер у цьому немає потреби.

Органи Пенсійного фонду України щороку з 1 квітня без додаткового звернення особи проводять перерахунок пенсій тим особам, які на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули право на проведення перерахунку, тобто  у разі якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, перерахунок пенсії проводиться з урахуванням  не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії на найбільш вигідних умовах.