Позитивні вихідні для дітлахів

Дата: 22.05.2018 13:49

19 травня 2018 року завдяки підтримці народного депутата України Мураєва Євгена Володимировича та депутата Харківської обласної ради Мураєвої Валерії Олегівни діти пільгових категорій з числа мешканців Мереф’янської об’єднаної територіальної громади відвідали Харківський державний цирк. Маленькі глядачі та їх батьки переглянули програму «Чарівне коло арени».

У цирковій виставі брали участь дресировані ведмеді, собаки, кози та, найголовніше – дресировані леви! Також дітлахів дивували повітряні гімнасти, жонглери, еквілібристи і веселий клоун. Діти отримали багато яскравих і позитивних емоцій, на зворотному шляху весело ділилися здобутими враженнями.

Усьго виставу відвідали 32 дитини у супроводі батьків та опікунів. За сприяння Мереф’янської міської ради був виділений транспорт для перевезення дітей до цирку.

Мереф’янська міська рада висловлює щиру подяку всім, хто долучився до організації чарівної вистави для жителів нашої громади.