Засідання Виконавчого комітету Мереф'янської міської ради

Дата: 21.05.2018 16:21

15 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Мереф’янскої міської Ради. На засіданні були присутні 16 членів виконкому із 18. На порядку денному було розглянуто 6 основних питань.

По першому питанню «Про підсумки виконання заходів екологічного двомісячника «Зелена весна 2018» заслухали інформацію майстра відділу благоустрою Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради О.С. Мацепури.

Спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та комунального майна А.А. Дараган звітував про початок підготовки житлового фонду та об’єктів соціально-культурної сфери до роботи в наступний опалювальний період.

Головами об’єднань багатоквартирних житлових будинків розроблені плани підготовки будинків до нового року.

За підсумками поданих планів роботи, балансоутримувачі планують виконати ремонти покрівель, заміну вікон, облаштування відмостки, навісів, заміну електромережі, системи каналізації.

У садочках №1, №2, №3, №4 та Утківському садочку, а також у закладах освіти Мереф’янської громади: школи №1, №3, №4, №6, медичний ліцей, Утківська школа, КЗ "Мереф'янський міський будинок дитячої творчості", КЗ "Утківський селищний клуб" заплановано утеплення вентиляційного та димового каналів, поточний ремонт приміщення котелень та тепломеханічної частини, утеплення теплотрас, облаштування пішохідної доріжки та огорожі, реконструкція систем газопостачання, облаштування навісу на господарському дворі, облаштування дитячих павільйонів на ігровому майданчику, демонтаж аварійних сараїв, усунення теплових втрат у підвальному приміщенні (скління вікон, утеплення дверей).

Також на засіданні було затверджено «План організаційних і практичних заходів щодо запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах, розташованих на території Мереф’янської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

Начальник відділу освіти, культури та спорту Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради Р.С. Дейнека доповів про проведення свята «Останнього дзвоника» та випускних вечорів у закладах загальної середньої освіти Мереф’янської міської ОТГ.

На виконання наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації було затверджено графік та день святкування «Останнього дзвоника» у закладах загальної середньої освіти Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади.

Останні дзвоники пролунають 25 травня.

№ З/П

Назва закладу

Дата проведення

Час проведення

Місце проведення

1.

Комунальний заклад «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Мереф’янської міської ради Харківської області

2.

Комунальний заклад «Мереф’янський медичний ліцей» Мереф’янської міської ради Харківської області

м. Мерефа

Майдан Перемоги

3.

Комунальний заклад «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Мереф’янської міської ради Харківської області

Подвір’я школи

4

Комунальний заклад «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4» Мереф’янської міської ради Харківської області

5

Комунальний заклад «Мереф’янський ліцей імені Героя Радянського Союзу В.П.Мірошниченка» Мереф’янської міської ради Харківської області

6

Комунальний заклад «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6» Мереф’янської міської ради Харківської області

7

Комунальний заклад «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7» Мереф’янської міської ради Харківської області

8

Комунальний заклад «Утківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

Мереф’янської міської ради Харківської області

подвір’я школи

Також було затверджено графік та дні проведення випускних вечорів у закладах загальної середньої освіти Мереф’янської міської ОТГ.

№ З/П

Назва закладу

Дата проведення

Час проведення

Місце проведення

1

Мереф’янський міський будинок культури

2

міський будинок культури

3

Актова зала школи

4

23.06.2018

Актова зала школи (вручення документів)

5

23.06.2018

Актова зала школи (вручення документів)

6

Мереф’янський міський будинок культури

7

Актова зала Мереф’янського ДНЗ (ясла-садок) №3 (вул..Овочівників,
43
сел. Селекційне)

8

Комунальний заклад «Утківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

Мереф’янської міської ради Харківської області

Утківський селищний клуб (вул.Слобожанська,
 82
сел. Утківка)

Руслан Сергійович також доповів про відзначення Дня захисту дітей. Традиційно на 1 червня заплановано проведення загальних заходів громади на майданчику біля кіноцентру «Спутник» та у Мереф’янському міському будинку культури.

Усі рішення були прийняті з зауваженнями та доповненнями.