Підвищення професійного рівня соціальних працівників

Дата: 18.05.2018 10:25

15 травня 2018 року, головний спеціаліст Служби у справах дітей та сім’ї Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради Лариса Скрипник взяла участь у науково-практичній конференції «Сімейне виховання як важлива умова формування особистості дитини», яка відбулася на базі Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця. Метою даної конференції було обговорення актуальних питань, пов’язаних із проблемами сім’ї:

• забезпечення прав дітей на виховання в родинному оточенні;
  • збереження інституту сім’ї;
  • налагодження співпраці та обміну досвіду між науковцями та практичними працівниками;
  • консолідація зусиль представників органів влади, місцевого самоврядування і громадськості задля захисту цінностей української сім’ї;
  • формування державної сімейної політики заснованої на українських традиційних цінностях.

Також, цього дня, фахівець із соціальної роботи Служби у справах дітей та сім’ї Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради Ольга Дядченко взяла участь у «круглому столі» на тему «Патронат над дитиною як складова стратегії профілактики соціального сирітства». Ця зустріч була організована Харківським обласним центром соціальних служб для сім?ї, дітей та молоді до Міжнародного дня сім?ї.
   На заході учасники ознайомилися з позитивним досвідом впровадження послуги патронату над дитиною в Харківській області, розкрили принципи командної роботи та алгоритм взаємодії міждисциплінарної команди, щодо соціального супроводу біологічних сімей дитини (дітей), з метою подолання складних життєвих обставин, що призвели до влаштування (дитини) дітей в сім?ю патронатних вихователів.