Всеукраїнський день вишиванки!

Дата: 17.05.2018 11:18

Щороку у третій четвер травня українці відзначають День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу з метою збереження українських цінностей та їх популяризації.

Вишиванка – це генетичний код, національна святиня, яка символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь – зв’язок, що не переривається віками. Вишиванка – це наша національна  гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.

Колектив Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради, на чолі з Мереф’янським міським головою Веніаміном Сітовим, прийшли на роботу у вишиванках. Підтримала флешмоб, знаходячись у відрядженні у м. Херсон, і начальник відділу Міжнародних відносин та проектно-інвестиційної діяльності Виконавчого комітету Мереф'янської міської ради – Катерина Кобець.

Зі святом! З Днем української вишиванки!