Реалізація проекту в розпалі

Дата: 07.05.2018 17:07

Реалізація проекту в розпалі

Нагадаємо, що за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України, та за рахунок коштів бюджету Мереф’янської міської ради триває реалізація проекту «Спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям, вул. Савченка/Л.Українки, м. Мерефа Мереф’янської об’єднаної територіальної громади – реконструкція». Заявлена кошторисна вартість робочого проекту складає 1 499, 945 тис.грн.

На данний момент тривають земельні роботи: покладена водовідвідна дренажна труба, проведені роботи з планування грунту та підготовлюється перший ущільнюючий шар щебню.