Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2018»

Дата: 02.05.2018 09:15

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2018»

Книга – це мудрість минулих поколінь, котра зберігає у собі чарівність мови та красу рідного слова.

Читання різноманітної літератури є особливо важливим для підростаючого покоління, адже саме книги можуть навчити дітей чомусь новому та відкрити дивовижний світ різних пізнавальних фактів.

Нещодавно у комунальному закладі «Харківська обласна бібліотека для дітей» відбувся обласний етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2018». Цей конкурс проводиться на базі шкільних, сільських бібліотек та бібліотек-філій для дітей, бібліотек об’єднаних територіальних громад, районних дитячих бібліотек (центральних дитячих бібліотек), обласної бібліотеки для дітей та спрямований на патріотичне виховання дітей засобами художньої літератури та популяризацію культурної спадщини Харківщини.

Мереф’янську об’єднану територіальну громаду на конкурсі представила Муштай Марія, учениця 7 класу комунального закладу «Мереф’янський медичний ліцей». Марія гідно виступила на конкурсі та зайняла почесне II місце. Щиро вітаємо мереф’янку з перемогою та бажаємо успіхів у подальших починаннях!