Небайдужі мешканці мікрорайону «Міст»

Дата: 25.04.2018 11:31

У нашому місті склалася чудова традиція, з приходом весни, всі мешканці включаються у роботу по наведенню порядку та чистоти.

Уже традиційним стало проведення весняної толоки, яка в прямому сенсі перетворює місто на краще.

Цього року толока відбулась 21 квітня. Відділ благоустрою Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради вже розпочав роботи з прибирання територій, однак неможливо досягти порядку в громаді без участі його мешканців.

Гарним прикладом єдності стало проведення толоки мешканцями мікрорайону «Міст».

Завдяки інспектору з благоустрою Литвиненко Лідії Григорівні, яка змогла організувати мешканців до активних дій, майже 70 жителів мікрорайону вийшли у свій вихідний та присвятили час благоустрою власних вулиць.

Робота під силу знайшлась кожному: найактивніші мереф’яни Голованьова Світлана Андріївна, Андрющенко Лідія Іванівна, Наконєчна Світлана Михайлівна, Катюха Сергій Петрович дбайливо впорядковували свої вулиці. Підприємець Аніщенко Юрій Васильович надав допомогу вантажною машиною, щоб вивезти зібране сміття.

Велике спасибі усім мешканцям, хто взяв участь у толоці та справою довів, що вони є справжніми господарями Мерефи.