Створення та активізація мережі органів шкільного самоврядування

Дата: 24.04.2018 15:02

Створення та активізація мережі органів шкільного самоврядування

21-22 квітня в актовій залі комунального закладу «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №6» відбувся воркшоп з розвитку громадянської активності для шкільної молоді «Створення та активізація мережі органів шкільного самоврядування». Захід був організований в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Більше 30 учнів освітніх закладів Мереф’янської громади, різних вікових категорій, проявили зацікавленість до тренінгу та провели вихідні насичено, цікаво і пізнавально.

Тренери, Віра Усик та Кристина Гиренко, читали міні-лекції, презентували відео-кейси, проводили інтерактивні вправи та стимуляційні ігри з молоддю, спонукали кожного учасника бути активним і долучатись до співпраці.

Результатом дводенного воркшопу стали нові ідеї для соціальних проектів, а саме: центр підняття рівня знань в школах (підготовка до олімпіад та зовнішнього незалежного оцінювання), вирішення проблем з безпритульними собаками та сміттям і проведення в громаді благодійного концерту.

Сподіваємось, що ці ідеї не залишаться на бумазі і в подальшому будуть реалізовані в нашій громаді.