Шановні представники малого та середнього бізнесу, менеджери відділів збуту та фізичні особи-підприємці!

Дата: 24.04.2018 08:41

Виконавчий комітет Мереф’янської міської ради повідомляє що  25 квітня 2018 року  буде проведено KUZNETS BUSINESS DAY, у рамках якого відбудеться безкоштовний тренінг «Trade Helpdesk: онлайн платформа збору аналітичних відомостей та інструмент розвитку експорту».Освітній захід є складовою частиною проекту «Абетка експортера-2018»

В рамках тренінгу представники цільової аудиторії матимуть змогу дізнатися про існуючі електронні ресурси,які сприяють виходу товарів на ринки країн ЄС, ознайомляться з основними правилами та процедурами імпорту до ЄС , отримають інформацію щодо вимог безпечності, маркування,визначених законодавством спільноти.

Панельна дискусія розпочнеться 25 квітня 2018 року о 14 годині на базі Харківського національного економічного університету ім. с.Кузнеця за адресою м.Харків, просп..Науки,9-а, головний корпус, ауд.А-5.

Реєстрація  учасників виключно за даними попередньої електронної реєстрації за посиланням. Для бажаючих взяти участь пропонуємо заповнити реєстраційну форму.

(https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0rWo3IpIul6d0i74_9bxM3LpE1e0HejHE2rwOOLDVxaDVeQ/viewform)