Ознайомча зустріч із молоддю

Дата: 12.04.2018 08:49

Ознайомча зустріч із молоддю

Вчора у приміщенні Мереф’янської міської ради відбулась зустріч із активною молоддю громади, яку представляли учні 9-11 класів комунальних закладів Мереф’янської міської ради «Мереф’янський медичний ліцей» та «Мереф’янська ЗОШ І-ІІІ ст. №6».

Тетяна Петрівна Дядченко, секретар Мереф’янської міської ради, та Дмитро Сергійович Микиша, заступник Мереф’янського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, ознайомили молодь із певними ідеями розвитку громади, які можна було б втілити – це і реконструкція кінотеатру, і побудова парку в центрі міста, і створення фізкультурно-оздоровчого комплексу та ще багато інших.

Але основною метою зустрічі був саме фідбек від молоді – що саме вони хотіли б втілити та які зміни хотіли бачити в громаді. Вони ділились ідеями та думками, обговорювали болючі для них питання і шукали шляхи їх вирішення.

Це була лише перша ознайомча зустріч, та ми сподіваємось на тісну співпрацю.

Тож, якщо Ви розумієте, що маєте нові ідеї, які допоможуть покращити життя нашої ОТГ, звертайтесь до Мереф’янської міської ради!

Будьте активними і долучайтесь до змін!