"Зелена весна 2018"

Дата: 10.04.2018 15:45

10 квітня відбулась робоча нарада Мереф’янського міського голови В.І. Сітова за участю відділу благоустрою Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради та голів районних квартальних комітетів органів самоорганізації населення.

Темою зустрічі було проведення на території населених пунктів Мереф’янської міської ради заходів екологічного двомісячника: «Зелена весна 2018». На порядку денному були обговорені питання щодо:

• висадження молодих дерев;
  • побілки дерев з метою захистити їх від впливу природних чинників;
  • обрізки аварійно-небезпечних дерев;
  • завезення піску на кладовища (для проведення робіт з упорядкування могил);
  • встановлення пішохідних знаків;
  • прибирання та приведення до належного стану пам’ятників, воїнських поховань, меморіальних дощок;
  • фарбування та приведення до належного стану дитячих майданчиків.

Було звернуто увагу, стосовно залучення мешканців міста до благоустрою території. Активність населення вказує на небайдужість до малої Батьківщини та бажання жити у чистому місті.

21 квітня запрошуємо усіх бажаючих, на загальний суботник по благоустрою та озелененню території населених пунктів Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади.