Мереф’янська міська рада на Тернопільщині поділилася досвідом з удосконалення системи надання соціальних послуг у громадах

Дата: 04.04.2018 19:14

29–30 березня 2018 року заступник Мереф’янського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Рудницька та начальник Служби у справах дітей та сім’ї Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради Олена Цивковська взяли участь у семінарі-нараді на тему: «Актуальні питання забезпечення соціального захисту населення, розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей в умовах децентралізації», який відбувся у Тернопільській державній обласній адміністрації.

Семінар-нарада відбувся за участі делегації з Міністерства соціальної політики України, у складі: генерального директора Директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Віталія Музиченка, консультанта Мінсоцполітики з розробки моделі адміністрування Наталії Зінкевич, начальника відділу нормативного забезпечення Управління профілактики соціального сирітства Вікторії Гайдалюк та головного спеціаліста відділу соціального захисту дітей Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Любові Солодухіної. Також на заході були присутні начальники районних служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, установ соціального захисту населення Тернопільської області та голови об’єднаних територіальних громад Тернопільнської області.
    Під час зустрічі розглядалися місцеві практики створення, в об’єднаних територіальних громадах, соціальних фронт-офісів та виконання повноважень у сфері соціального захисту населення і захисту прав дітей. Світлана Рудницька та Олена Цивковська презентували модель забезпечення соціальних потреб населення в Мереф’янській міській ОТГ – поділилися успішним досвідом роботи у сфері надання соціальних послуг та розповіли про інновації, які вже функціонують на території нашої громади.