«Життя – це боротьба»

Дата: 26.03.2018 13:29

«Життя – це боротьба»

25 березня у м. Харків пройшов ІI Всеукраїнський турнір  пам'яті Заслуженого тренера України Євгена Тешера «Весна» з боротьби самбо.
Турнір проводився серед юнаків (2003-2008 років народження) та дівчат (2005-2007 років народження) у спортивному комплексі Національної юридичної академії імені Я.Мудрого. Метою проведення змагань  було: популяризація боротьби самбо, заохочення дітей до занять самбо, удосконалення спортивної майстерності, пропаганда здорового способу життя, зміцнення дружніх стосунків між спортсменами.
Мереф’янську громаду представляв спортивний клуб «Ахилес» (тренер Олександр Плетенко, помічники тренера: Юрій Осипенко, Сергій Рудий).
Захаров Олександр та Семенихін Віталій, у ваговій категорії 30 кг посіли почесні треті місця.
Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших перемог.