Допомога постраждалим від насильства

Дата: 30.11.2017 15:41

Допомога постраждалим від насильства

27-28 листопада 2017 року у м. Харкові відбувся навчальний семінар-тренінг «Взаємодія суб’єктів при здійсненні заходів з попередження насильства за ознакою статі та надання допомоги постраждалим від насильства у Харківській області», організований за підтримки Фонду народонаселення ООН в Харківській області, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Харківської обласної державної адміністрації. Від Мереф’янської міської ОТГ навчання пройшли спеціаліст відділу у справах дітей Бондаренко Тетяна та спеціаліст відділу соціального захисту Антоненко Ольга.
Під час тренінгу розглядалася проблема насильства за ознакою статі, його чинники, вплив військового конфлікту, можливості реагування у Харківській області; вивчалися психологічні чинники, які впливають на виникнення насильства; обговорювалися психологічні портрети кривдника та постраждалої, особливості надання допомоги постраждалим.