Нехай не слабне твоя воля, в твоїх руках майбутня доля!

Дата: 18.11.2017 15:15

Нехай не слабне твоя воля, в твоїх руках майбутня доля!

Життя складне, але цікаве.
Його не взнаєш до пуття.
Буває радісне й лукаве…
Але… Спасибі за життя!

17 листопада 2017 року у Мереф’янській міській центральній бібліотеці пройшов захід, спрямований на популяризацію здорового способу життя підлітків. Працівники бібліотеки намагалися сформувати активну життєву позицію старшокласників. Пізнавальна інформина «Нехай не слабне твоя воля, в твоїх руках майбутня доля!», саме так називався захід, мав на меті формування свідомого ставлення до свого фізичного, психо-емоційного і соціального здоров'я. Оскільки, майбутнє кожної держави це її молодь, то можна без перебільшення стверджувати, що здорова молодь - запорука майбутнього успіху України, її благополуччя і процвітання, розвитку, становлення і утвердження у світі. Впевнені в собі, цілеспрямовані, рішучі, непохитні у своїх намірах молоді люди, мають скласти основу української держави, її цвіт. Вони, необтяжені сумнівами та шкідливими звичками, зможуть приймати креативні рішення, діяти ефективно і досягати бажаного результату. Сьогодні у кожному навчальному закладі активно підтримують здоровий спосіб життя. Ми, бібліотека нашого міста, не є винятком і теж намагаємося інформувати молодь про необхідність дбайливого ставлення до власного здоров’я та безпечного способу життя зокрема. Дуже важливо розвивати в дітях любов до життя та пояснювати, що воно найдорожче у світі. І важливо вже сьогодні про це замислитись, адже це найдорожчий скарб, який отримала людина у цьому світі.