Нові перемоги спортивного клубу «Зевс»

Дата: 21.10.2017 14:33

Нові перемоги спортивного клубу «Зевс»

7-8 жовтня, у Харкові, на території бійцівського клубу «Сафарі», відбувся Всеукраїнський турнір з тайського боксу.
Мереф’янську об’єднану громаду на цих змаганнях представили вихованці спортивного комплексу «Зевс», відділення «тайський бокс» (тренер Олександр Мар’єнко, Майстер спорту України).
Змагання були вкрай напруженими, але, не дивлячись на це, юні спортсмени гідно виступили та повернулися додому з новими перемогами: Ковтун Андрій – І місце; Ражков Дмитро – І місце; Швець Владислав – І місце; Крайник Микита – І місце та Чернописький Кирило – ІІ місце.
На цьому перемоги не закінчилися, адже 15 жовтня, у фітнес-центрі «KING» пройшов міжміський турнір з тайського боксу, де ІІ місце посіли Науменко Андрій та Ковтун Андрій .
Щиро вітаємо спортсменів з перемогою, бажаємо нових досягнень та успіхів у подальшому  спортивному житті.