Мереф’янська громада
Харківська область

Ярмарок вакансій: допомога у працевлаштуванні

Ярмарок вакансій: допомога у працевлаштуванні

 

13 вересня у у професійно-інформаційному центрі Харківського районного центру зайнятості у м. Мерефа пройшов «Ярмарок вакансій».

Прямий контакт з роботодавцем є досить важливим чинником в процесі пошуку роботи , зазвичай таке спілкування відбувається вже під час зустрічі на співбесіді.

Можливість прямої взаємодії тимчасових безробітних з роботодавцями відкривається при відвідування різноманітних ярмарок вакансій. Такі заходи дають чудово можливість поспілкуватися з потенційними роботодавцями та отримати корисну інформацію щодо актуальних вакансій.

У Мереф’янській об’єднаній територіальній громаді на ярмарок завітали: Надія Хомутенко, інспектор з кадрів ПАТ «Манометр – Харків» та Ольга Коба, заступник директора Харківського районного центру зайнятості.

Під час зустрічі Надія Хомутенко презентувала компанію, роздала візитки та листівки та детально розповіла про актуальні для підприємства вакансії. Ольга Коба також не залишилась осторонь і поспілкувалася з кожним бажаючим з приводу пошуку бажаної роботи. Зустріч видалась досить насиченою та плідною.

До теми:

На ПАТ «Манометр – Харків» терміново потрібні: менеджер зі збуту, інженер з метрології, інженер-конструктор, енергетик. (робота в м. Мерефа). Якщо вас зацікавила інформація, звертайтеся за телефоном: 748-51-30.« повернутися до списку новин