Молодіжна робота в ОТГ

Дата: 10.11.2017 13:56

Молодіжна робота в ОТГ

9 – 10-го листопада черговий раз до комунального закладу «Мереф’янська міська центральна бібліотека» завітали експерти проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
Цього тазу тренінг був присвячений темі «Молодіжна робота в ОТГ». Експертами ж були Олег Кулініч та Владислав Яцук.
Метою даного заходу було підвищення рівня обізнаності спеціалістів, які працюють з молоддю у сфері молодіжної політики та визначення місця молодіжних працівників в громаді.
На тренінгу учасники отримали відповіді на наступні питання: що таке молодіжна політика; хто працює і хто може працювати з молоддю; які перспективні напрямки розвитку молодіжної роботи в умовах децентралізації та як саме молодь може бути залучена до процесу прийняття рішень і розвитку громади.
Неодноразово всі присутні брали участь у різних вправах: «Драбина Харта», «Оцінка потреб громади», «Ціннісна складова молодіжної роботи» та інші.
Велику увагу також приділили темі «Компетенції» і кожен учасник скористався нагодою розробити особистий план розвитку власних компетенцій.
І, як завжди, тренінг завершився короткою рефлексією, заповненням фінальної анкети та врученням сертифікатів.