Шановні вихователі та всі працівники дошкільних навчальних закладів! Вітаємо Вас із професійним святом - Днем працівників дошкільної освіти.

Дата: 27.09.2017 13:47

Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням. В оселі хай панують світло і злагода, в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.
Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.