Мереф’янські таланти на фестивалі світової музики імені Миколи Леонтовича

Дата: 20.12.2017 13:25

Мереф’янські таланти на фестивалі світової музики імені Миколи Леонтовича

14 грудня відбувся ХІІІ Відкритий фестиваль світової музики імені М.Д. Леонтовича. Цей фестиваль є мистецьким заходом, покликаним сприянню піднесення рівня та популяризації кращих зразків хорового та оркестрового виконавства.

Фестиваль є відкритим і проводиться щороку у другій декаді грудня місяця на базі Комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча школа мистецтв № 4 ім. М.Д. Леонтовича».

До участі у Фестивалю залучаються представники різноманітних творчих організацій, так, до участі у ХІІІ Відкритому фестивалі було відібрано лише 13 хорів і хор комунального закладу «Мере’фянська музична школа» потрапив у число обраних.

Мереф’янська громада щиро вітає учасників фестивалю та бажає їм творчих успіхів, досягнень та перемоги!